Pojazd na stanie firmy.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że samochód lub flota pojazdów na stanie firmy musi być nowa. Nie mogą to być pojazdy, które wymagają remontu, jakichś reperacji. Nowy samochód wprost ze salonu samochodowego wytrzyma kilka lat w służbie firmy. Wytrzyma śmiało bez żadnych reperacji, skomplikowanych, kosztownych napraw zubożających budżet firmy. Samochód na stanie firmy musi być cały czas sprawny.

Biznes już sam w sobie wymaga dużego nakładu pieniężnego by mógł przetrwać ciężki czas, itp. Samochód na stanie firmy nie może pochłaniać zasoby pieniężne, które są przeznaczone na inne zadania związane z prowadzeniem jej. Inwestowanie wysokich kosztów hamuje rozwój firmy, a sprzedanie samochodu wymagającego naprawy już zwraca się by móc zakupić nowy pojazd.

Kusząca oferta zakupu nowego samochodu.

Z jednej strony nowy samochód to duży wydatek dla firmy. Inwestycja, która musi na siebie zarobić. Z drugiej strony warto przeanalizować decyzję, która może się zwrócić. Firma zazwyczaj ma dużo korzystniejsze warunki zakupu samochodu niż osoby fizyczne. Do tego bonusy,  szeroki asortyment ofert zmienia zupełnie podejście właściciela firmy do decyzji.

Przed zakupem samochodu można przejrzeć dokładnie propozycje, serwowane przez salony samochodowe, o najbardziej kuszących warunkach. Wówczas najlepsza oferta umożliwi nabywcy oszczędności, czyli najniższy koszt utrzymania samochodu bez zbędnych inwestycji w niego.

Leasing – wygodna forma nabycia samochodu.

Leasing to pojęcie zagraniczne, które weszło w życie przedsiębiorstw i zadomowiło się na dobre. W rozumieniu dosłownym to nabycie pojazdu z możliwością jego użytkowania przez firmę.  Nabywca ponosi koszty użytkowania samochodu zarabiając na nim i zyskując na renomie, solidności i rzetelności jej. Rozwija w ten sposób jeszcze bardziej skrzydła. Nie inwestując przy tym nic w jego naprawę zachowując ostrożność podczas użytkowania i nie niszczenia mienia nabytego na leasing.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj