Jak usunąć profil?

Usunięcie konta z Facebook to nic prostszego. Aby tego dokonać należy najpierw to konto profilowe prywatne lub firmowe posiadać. Założyć je można poprzez rejestrację w komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym.

Posiadanie jego wiąże się z zasypywaniem marketingiem internetowym. Tam również można mieć dostęp do lepszych znajomości. Cała rodzina, znajomi ze szkoły średniej, czy też studiów na bieżąco mogą zobaczyć, co dzieje się w naszym życiu codziennym. To powoduje, że różnie nas odbierają. Nasze życie prywatne ulega pewnym zmianom.

Facebook, a praca.

Praca to zarobki na pokrycie opłat, na tak zwane życie przez cały miesiąc. Jednak, jeden błąd, a pracodawca o wszystkim zostanie poinformowany od pracowników, którzy nie zawsze są życzliwi. Dlatego należy ich przenieść do grupy pracowniczej. Facebook to niebezpieczne narzędzie, na którym należy uważać, co się pisze w komentarzach i na kogo. Widoczna gołym okiem kultura internauty, język, styl i klimat.

Usunięcie konta ostatni etap.

Przejście do usuwania konta na facebook. Należy nacisnąć menu, gdy się rozwinie naciskamy opuszkiem palca – ustawienia i prywatność. Po tej czynności rozwinięte zostaną kolejne możliwości z używaniem profilu. Po naciśnięciu pierwszej opcji, czyli – ustawienia przechodzimy do narzędzi. Te narzędzia, to między innymi: informacje osobiste, tłumaczenia postów, płatności, bezpieczeństwo. Przy bezpieczeństwie pojawi się kolejne narzędzie, jak bezpieczeństwo i logowanie, aplikacje i witryny, gry błyskawiczne oraz integracje biznesowe. Omijamy te narzędzia, jak i również omijamy – prywatność. Prywatność zawiera jedynie ustawienia prywatności, rozpoznawanie twarzy, oś czasu i oznaczenia, publiczne posty, blokowanie, lokalizacja i status aktywności.

Ważne są narzędzia pod nazwą – twoje informacje na Facebook:

– dostęp do twoich informacji,

– dziennik aktywności,

– własność konta i kontrola. Zarządzaj swoimi danymi, edytuj opiekuna konta, dezaktywuj konto lub usuń konto itp. Klikamy opuszkiem palca w ten punkt. Pojawia się kilka rozwiązań. Pierwsza opcja to decyzja o tym, co stanie się z kontem. Druga opcja to dezaktywacja lub trwałe usunięcie konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj